ZAWODY POWIATOWE WG REG. POLSKIEGO - 2004

9 października 2004 r. w miejscowości Hucisko odbyły się III Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze jednostek OSP wg regulaminu polskiego (na mokro).
W zawodach startowało 27 drużyn, w tym 9 kobiecych. Rozegrano dwie konkurencje: bieg sztafetowy i ćwiczenie bojowe, które polegało na zbudowaniu linii gaśniczej i podaniu wody. Jedna rota miała za zadanie obrócić tarczę, druga zaś przewrócić pachołki. Warunki do ćwiczeń były bardzo trudne, gdyż padało od kilku dni, również podczas zawodów.

Po zakończeniu konkurencji ogłoszono wyniki zawodów.
GRUPA KOBIET:
   I miejsce – OSP Łąka
   II miejsce – OSP Pogwizdów Stary
   III miejsce – OSP Niechobrz

GRUPA MĘŻCZYZN:
   I miejsce – OSP Pogwizdów Stary
   II miejsce – OSP Wólka Podleśna
   III miejsce – OSP Hucisko
   IV miejsce – OSP Racławówka
   V miejsce – OSP Niechobrz

Po ogłoszeniu wyników nastąpiło wręczenie pucharów i dyplomów.
DRUŻYNA KOBIET: Iwona Gubernat, Maria Ziemińska, Mariola Chromik, Justyna Fałat, Kamila Rzucidło, Ewelina Antas, Marta Gubernat, Anna Pacześniak, Natalia Wróbel.

DRUŻYNA MĘŻCZYZN: Grzegorz Dryja, Łukasz Kawa, Marek Chmiel, Sebastian Janowski, Jacek Pelczar, Arkadiusz Świetlik, Grzegorz Rzucidło, Wojciech Pelczar, Sebastina Dziedzic.