III WOJEWóDZKIE ZAWODY SPORTOWO - POżARNICZE OSP - 2007

Dnia 17 czerwca 2007 r. na stadionie w Żurawicy pow. Przemyśl odbyły się III Zawody Sportowo – Pożarnicze Województwa Podkarpackiego Ochotniczych Straży Pożarnych.
W grupie „C” – kobiet, uczestniczyło 21 drużyn. Zwyciężyła drużyna OSP Grodzisko Dolne (pow. Leżajsk).
W grupie „A” – mężczyźni, brało udział 23 drużyny, w tym drużyna z OSP Niechobrz Dolny w składzie:

- Dryja Grzegorz
  - Hardyl Grzegorz
  - Hudzicki Konrad
  - Krypel Marek
  - Pelczar Jacek
  - Pelczar Wojciech
  - Pociask Kamil
  - Wnęk Marian
  - Zając Andrzej

Nasza drużyna w generalnej klasyfikacji zajęła II miejsce z łącznym wynikiem 102,13 pkt.:
- sztafeta 59,66 + 3 pkt karne (tyczka) = 62,66
- ćwiczenie bojowe 39,47
Zaś I miejsce zajęłą drużyna OSP Brzyska pow. jasielski z łącznym wynikiem 99,74 pkt.
Nasza drużyna za zdobycie II miejsca otrzymała w nagrodę węże ssawne z osprzętem.
W zmaganiach naszej drużyny kibicowali druhny i druhowie: Stanisław Lib, Stanisław Rałowski, Ludwik Hudzicki, Tadeusz Kawa, Łukasz Kawa, Jan Stachowicz, Franciszek Zduń, Bogdan Lib, Adam Świetlik, Wiesław Bieniek, Anna Rewera, Renata Siorek.