ZAWODY WOJEWóDZKIE MDP - ZARZECZE-2012
    W dniu 24 czerwca 2012 roku na stadionie sportowym w Zarzeczu na terenie powiatu przeworskiego zostały rozegrane VII Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP wg regulaminu CTiF.
Do rywalizacji sportowej stanęło 29 drużyn (14 dziewczęcych i 15 chłopców), które przybyły z całego woj. podkarpackiego.

Powiat rzeszowski reprezentowały dwie drużyny - OSP Niechobrz (chłopcy) i OSP Racławówka (dziewczęta).

Występ obydwu drużyn należy zaliczyć do udanych, gdyż obie drużyny zajęły drugie miejsca ustępując jedynie drużynie z Rakszawy w klasyfikacji dziewcząt i z MDP Medynia Głogowska z gm. Łańcut w klasyfikacji chłopców.
Poziom zawodów był bardzo wysoki. Gratulujemy naszym drużynom osiągniętego wyniku i życzymy by w kolejnych zawodach mogli sięgnąć po najwyższe laury i reprezentować nasze województwo na zawodach krajowych.

Zawody odbyły się na pięknym, nowo zmodernizowanym stadionie sportowym w bardzo miłej sportowej atmosferze.
Sędzią Głównym zawodów był st. kpt. Jacek Nita - z-ca d-cy JRG nr 2 w Rzeszowie.

Końcowa klasyfikacja najlepszych drużyn przedstawia się następująco:

MDP Chłopcy:
1 miejsce - MDP Medynia Głogowska
2 miejsce - MDP Niechobrz
3 miejsce - MDP Oleszyce
4 miejsce - MDP Krzeszów

MDP Dziewczęta:
1 miejsce - MDP Rakszawa
2 miejsce - MDP Racławówka
3 miejsce - MDP Krzeszów

Skład naszej drużyny MDP Chłopców:
1 Piotr Soroka