GMINNE ZAWODY SPORTOWO - POżARNICZE - 2014
   W niedzielę 21 września 2014 roku na stadionie w Mogielnicy odbyły się uroczystości związane z otwarciem budynku wielofunkcyjnego. W ramach imprezy odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze.

Pomimo nie najlepszej pogody na starcie zawodów stawiły się prawie wszystkie jednostki. Otwarcia dokonał prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Boguchwale - dh Kazimierz Siorek. Komisja sędziowska pod przewodnictwem bryg. Witolda Wiercioch rozpoczęła zmagania drużyn od biegów sztafetowych.

Na początek wystartowały Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze dziewcząt z Niechobrza i Racławówki oraz chłopców z Racławówki. Młodzież rywalizowała według międzynarodowego systemu CTiF.
Następnie w biegach sztafetowych swoje umiejętności zaprezentowali mężczyźni oraz kobieca drużyna z Racławówki. Drużyny rywalizowały wg systemu krajowego, popularnie nazywanego "na mokro".

Po sztafetach przyszedł czas najbardziej widowiskowe konkurencje czyli zmagania drużyn w ćwiczeniach bojowych. W grupie dziewcząt MDP zawody wygrała drużyna z Racławówki przed naszą drużyną z Niechobrza. Chłopcy z MDP Racławówka, podobnie jak drużyna kobieca z tej samej jednostki jako jedyne drużyny w swoich kategoriach wygrały swoje grupy.

A tak przedstawia się klasyfikacja końcowa w grupie A mężczyzn:
I miejsce - OSP Niechobrz
II miejsce - OSP Racławówka
III miejsce - OSP Zarzecze
IV miejsce - OSP Nosówka
V miejsce - OSP Wola Zgłobieńska
VI miejsce - OSP Zgłobień
VII miejsce - OSP Boguchwała
VIII miejsce - OSP Mogielnica

Skład naszych drużyn przedstawiał się następująco:

MDP Dziewczęta:
1. Magdalena Motyl