GMINNE ZAWODY SPORTOWO - POżARNICZE - 2014
   W niedzielę 21 września 2014 roku na stadionie w Mogielnicy odbyły się uroczystości związane z otwarciem budynku wielofunkcyjnego. W ramach imprezy odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze.

   Pomimo nie najlepszej pogody na starcie zawodów stawiły się prawie wszystkie jednostki. Otwarcia dokonał prezes Zarządu Gminnego ZOSP RP w Boguchwale - dh Kazimierz Siorek. Komisja sędziowska pod przewodnictwem bryg. Witolda Wiercioch rozpoczęła zmagania drużyn od biegów sztafetowych.

   Na początek wystartowały Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze dziewcząt z Niechobrza i Racławówki oraz chłopców z Racławówki. Młodzież rywalizowała według międzynarodowego systemu CTiF.
Następnie w biegach sztafetowych swoje umiejętności zaprezentowali mężczyźni oraz kobieca drużyna z Racławówki. Drużyny rywalizowały wg systemu krajowego, popularnie nazywanego "na mokro".

   Po sztafetach przyszedł czas najbardziej widowiskowe konkurencje czyli zmagania drużyn w ćwiczeniach bojowych. W grupie dziewcząt MDP zawody wygrała drużyna z Racławówki przed naszą drużyną z Niechobrza. Chłopcy z MDP Racławówka, podobnie jak drużyna kobieca z tej samej jednostki jako jedyne drużyny w swoich kategoriach wygrały swoje grupy.

A tak przedstawia się klasyfikacja końcowa w grupie A mężczyzn:
I miejsce - OSP Niechobrz
II miejsce - OSP Racławówka
III miejsce - OSP Zarzecze
IV miejsce - OSP Nosówka
V miejsce - OSP Wola Zgłobieńska
VI miejsce - OSP Zgłobień
VII miejsce - OSP Boguchwała
VIII miejsce - OSP Mogielnica

Skład naszych drużyn przedstawiał się następująco:

MDP Dziewczęta:
1. Magdalena Motyl
2. Roksana Żuczek
3. Roksana Mazur
4. Weronika Augustyn
5. Olga Augustyn
6. Agata Popek
7. Daria Pieniążek
8. Izabela Lelek
9. Karolina Zuba
10. Angelika Pitas

Mężczyźni GRUPA A:
1. Tomasz Czech
2. Marian Wnęk
3. Piotr Soroka
4. Damian Wróbel
5. Jacek Pelczar
6. Michał Chmiel
7. Dominik Świeca
8. Grzegorz Rzucidło
9. Mateusz Słaby