MISTRZOSTWA POLSKI MłODZIEżOWYCH DRUżYN POżARNICZYCH CTIF - 2004

W dniach 3-5 września 2004 w Rymanowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych CTiF. W zawodach wzięły udział dwie nasze reprezenacje.

Drużyna dziewcząt w składzie: Pieniażek Renata, Lib Edyta, Nalepa Ewelina, Słaby Małgorzata, Siorek Renata, Pieniążek Edyta, Rewera Anna, Borek Halina, Młynarczyk Małgorzata, Lib Katarzyna - zajęła 2 miejsce.

Drużyna chłopców w składzie: Krypel Marek, Wnęk Paweł, Murias Tomasz, Świeca Dominik, Żarów Karol, Chmiel Michał, Chmiel Grzegorz, Świetlik Mariusz, Zając Andrzej, Chmiel Michał 2 - zajęła 3 miejsce.

Obydwie drużyny wywalczyły awans do najbliższych Mistrzostw Polski bez eliminacji.

Te zawody należy zaliczyć do sukcesów. Mimo iż, pozostaje niewielki niedosyt, ponieważ brakło nam awansu do startu w Varażdin w Chorwacja, wszystkim należą się gratulacje i uznanie za osiągnięte wyniki.